Bilstein Otomotiv
Bilstein Amortisör Türkiye Distribütörü
16 Ağustos 2021

ROADHOUSE Balata Türkiye Distribütörü

ROADHOUSE Otomotiv

ROADHOUSE Yedek Parça

ROADHOUSE Balata Türkiye Distribütörü

ROADHOUSE (REMSA) Balata Türkiye pazarına müthiş bir giriş yapıyor. Türkiye Yedek Parça Lideri ROTAŞ ile birlikte pazarın iyi bir giriş yapmak isteyen ROADHOUSE Balata ROTAŞ ürün gamına yerleşti.

ROTAŞ OTO A.Ş. olarak dünya çapında firmalar ile görüşmelerimiz sonucunda türkiyedeki müşterilerimize en uygun, en iyi çözümler sunmaya devam ediyoruz. 1927'den beri pazarın köklü firması olarak ROTAŞ tüm müşterilerine aynı kriterlerle hizmet sunmaktadır.

ROADHOUSE Balata Türkiye

Balata kategorisinde ismini kanıtlamış dünya çapındaki firma olan ROADHOUSE ile işbirliklerimize tüm hızıyla devam ediyoruz.

ROADHOUSE Balata Türkiye Distribütörü

ROADHOUSE Balata Türkiye Distribütörü

Lider Yedek Parça Firması ROTAŞ

Lider Yedek Parça Firması ROTAŞ

Rotaş Oto A.Ş. ROADHOUSE Balata

ROTAŞ olarak Balata yedek parçalarında müşterilerimizin dönüşleri, araştırmalarımız ve kriterlerimize uyan firmalardan olan ROADHOUSE Balata yedek parçalarıyla büyümeye ve lider konumumuzu korumaya devam ediyoruz.

ROADHOUSE Türkiye Distribütörü

Türkiye pazarında etkin rol izleyen firmamız prosedürlerimizi karşılayan firmalar ile bağını güçlendirmeye devam ediyor.

ROTAŞ Oto A.Ş. olarak kendini kanıtlamış dünya çapındaki firmalar ile çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz. Türkiyedeki müşterilerimize en iyi tedariği, parçaları sağlamakta son derece kararlıyız.

ROADHOUSE (REMSA) Türkiye Distribütörü Rotaş Oto A.Ş. Yedek Parça Sektöründe Lider Konumuna Gücüne Güç Katıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir